Regionoviny
Srdce Vďaky rozdávajú aj v meste Lučenec

 AKTUALITY
Srdce Vďaky rozdávajú aj v meste Lučenec
28 apríla
06:06 2021

Srdcia Vďaky putujú naprieč svetom ako posol dobrých správ. Ide o symbol toho, čo dnes všetci potrebujeme, a to je nádej. V čoraz viac sa rozdeľujúcom svete sa spoločnosť BLACHERE Illumination Central Europe rozhodla spojiť ľudí naprieč zemeguľou trblietavým odkazom pre všetkých, ktorí s vypätím všetkých síl bojujú s nepriateľom menom Covid-19.

Po svete tridsať svetelných sŕdc

Po celom svete je nainštalovaných tridsať svetelných sŕdc, symbolizujúcich vďaku všetkým, ktorí stoja v prvých líniách a už viac ako rok odhodlane bojujú s koronavírusom. Taktiež reprezentuje poďakovanie všetkým občanom, ktorí zodpovedne pristupujú k dodržiavaniu stanovených opatrení súvisiacich s pandémiou Covid-19. Srdcia Vďaky sú umiestnené pred nemocnicami, mobilnými odberovými miestami, obecnými či mestskými úradmi a na exponovaných miestach.

V Lučenci je možnosť zazrieť Srdce Vďaky od pondelka 26. apríla na Ulici novohradská medzi budovami mestského úradu a YMCA.

Okrem tých, ktorým je primárne venovaná, sa kampaň všade stretáva so zvýšeným a pozitívnym záujmom okoloidúcich. To jej dodáva pridanú hodnotu. Srdce tak slúži nielen ako prejav vďaky, ale aj svetlo nádeje a záblesk radosti pre všetkých ľudí, ktorých situácia s vírusom nečakane zasiahla alebo ešte len zasiahne.

Zdroj: Lucenec.sk

Prečítajte si aj Šamorín: V Bučuháze môže vzniknúť prírodný cintorínO autorovi

admin

adminIné články0 Komentárov

Bez komentára/ov!

Momentálne neexistujú žiadne komentáre, chcete ich pridať?

Napíšte komentár

Komentovať môžu iba registrovaní používatelia.

Pozitívne rádio

Live vysielanie

Dnes je:

KALENDÁR

jún 2022
Po Ut St Št Pi So Ne
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  

Partner

Zdravie a krása