Postreh! Vláda nemá snahu liečiť ľudí

42 x Prečítané Bez komentára

Pán Igor Kupčok nie je z tých, ktorí čakajú na spasenie vládou Slovenskej republiky. Snaží sa veci vziať do vlastých rúk. Chce jednoducho pomôcť tak ako sa len dá. Aj za svoje peniaze. A teraz vám prinesieme jeho krátky príbeh ako jeho pomoc skončila. Samozrejme vďaka vláde SR.

Vlani na jar, keď vypukla pandémia, objednal som zo Španielska 100 ks respirátorov, do týždňa prišli. Objednal som ich pre potreby vlastné, známych či priateľov. O respirátory bol veľký záujem, preto som objednal ďalšie v cene vyše 500 €. Tie mi už však neprišli, keďže medzitým ,,najmúdrejší’’ minister zdravotníctva vyhlásil, že sa ZAKAZUJE predaj respirátorov. Lebo vraj škodia. Zásielku mi zachytila colnica a respirátory v cene 500 € skončili v spaľovni.

Zhruba pred 2 týždňami som v jednej spoločnosti v Indii objednal 100 balení lieku obsahujúci Invermectin. Jedno balenie obsahuje 100 tabliet po 12 mg účinnej látky. Odporúčaná dávka je 0,2 mg na 1 kg živej váhy. Čiže dávkovanie 1/2 tabletky dieťa a 1 tabletka dospelý denne, tabletku stačí brať 5 dní.

Uvedenú zásielku som chcel použiť pre seba, svoju rodinu, známym, priateľom, tomu, kto to potrebuje, DSS, nemocnica. Lieky som si dal poslať zrýchlene spoločnosťou DHL. Cena zásielky spolu s poštovným 300 €, čiže 1 balenie – 100 tabletiek stojí iba 3 €.

Zásielku mi opäť zachytili colníci, vraj nemám na to povolenie (hoci minister Krajči sa vyjadril, že povoľuje predaj Invermectimu) a skončí to asi tiež v tej spaľovni, alebo možno aj v rukách nejakého papaláša.

Vychádza mi z to len jedno, naša “múdra” vláda nemá snahu liečiť ľudí, len dookola testovať a testovať. Míňať verejné financie na svoj biznis. Chcú len to, aby sa núdzový stav donekonečna naťahoval !

Upravujú si po svojom čísla pozitívnych (1 pozitívny nad 65 rokov sa počíta za štyroch).

Redakčne upravené

V rubrike : Názory a polemiky

O autorovi

admin

Súvisiace články

Môžete napísať komentár

Komentujte a podeľte sa o svoje myšlienky

Jediné pozitívne rádio

Partner

Zdravie a krása