Regionoviny
Na „MILETIČKE“ je rušno.

 AKTUALITY
Na „MILETIČKE“ je rušno.
05 apríla
15:21 2019

Kto si písal alebo nepísal s Marianom Kočnerom…

Predovšetkým nie je podstatné, kto si s Kočnerom písal alebo nepísal; ide o to, ČO si písal alebo O AKOM OBCHODE sa DOHADOVALI. Rovnako tak by bolo zaujímavé, že KTO si písal alebo nepísal s Jaroslavom Haščákom, s kým si píše alebo nepíše Robert Fico, Robo Kaliňák, ale zaujímavé by bolo aj to, s kým si zvykne písať taký super úspešný Andy DANKO alebo povedzme Boris Kollár… (Nebudem uvádzať kompletný zoznam poslancov a členov vlády SR).

Igor Matovič a Marian Kočner

Igorko ponúkol svoj „poctivo zarobený miliónik“ za originál nahrávky prepísaných esemesiek od vraj psychicky narušeného Železníka … a tento usporadúva od 15:00 hod. v dome Slovenského syndikátu novinárov tlačovku o tom, ako podal trestné oznámenie na Igora Matoviča… ale pár dní predtým mu z neznámeho čísla posielal temer výhražné sms-ky (vraj výhražné neboli; ale ak výhražné neboli, prečo ich posielal z utajeného telefónika?) Námet na tragikomickú detektívku, v ktorej napokon každý bude iba hlupák…

Matovičom sa vlani inšpiroval aj Robi Fico, ktorý  tiež núkal aj vizuálne milión eur za dolapenie vrahov Janka Kuciaka a Martinky Kušnírovej; žeby vedel o tom, že vraha nikto len tak ľahko nedolapí?

Spomeňme si na rok 2014

„Matovič od premiéra chce, aby na polygrafe preukázal, že nemá nič spoločné s korupciou a tunelovaním Slovenska. Položiť mu chce tri otázky. Prvá má súvisieť s nahrávkou, v ktorej sa hovorí o 75 miliónoch získaných vlastnou hlavou a použitých na financovanie Smeru-SD, druhá sa bude týkať Ficovej návštevy bytu na Vazovovej ulici a tretia bude podľa Matoviča prekvapením, údajne však tiež súvisí s korupciou strany Smer.“ (Nový ČAS, 25.03.2014, 11:27)

Vtedy mu Matovič núkal za tento skutok 500 tisíc €. Robert Fico sa k tejto ponuke vyjadril takto: „Na hlúposti pána Matoviča reagovať nebudeme,“ a všetko zaspalo, išlo dostratena.

Dnes je opäť dusno, ktoré sa cyklicky opakuje, zhusťuje a akosi sa každý súdny človek vo všetkom stráca. Zlý je vlastne už každý, dokonca najhoršia – nová pani prezidentka, ktorá ešte ani nezačala úradovať…, ale keď je taká zlá, prečo ju drvivá väčšina ľudí volila? Lebo nemali vo voľnú sobotu čo robiť, a tak išli na prechádzku do volebných miestností, aby jej dali hlas? Alebo aj tie hlasy „niekto vyrobil“ a odoslal na štatistický úrad? Potom by sme museli veriť, že na našom maličkom krásnom Slovensku úraduje neviditeľný obor, ktorý využíva svoju skrytú silu na to, aby ťahal všetkými občanmi za neviditeľné motúziky, robil si s nimi, čo sa mu zachce, miešal svoje „karty“ ako sa mu hodí, a všetci ostatní robili ako automaty – čo sa mu zachce… Úprimne? Aj to takto vyzerá. Akákoľvek informácia – neoverená, ale „zaručená“ je „pravdivá“ a dostatočne presná na to, aby „ľudia bez viny – hádzali kameňom“. A všetci sú „bez viny“, dokonca aj kriminálnici, povaľači, podvodníci… všetci. A tak sa pýtam: ešte stále máte v hlave mozog, ktorý nie je poznačený atrofiou, je teda schopný usudzovať rozlišovať a vyhodnocovať?

Dočítala som sa, že „Danko je úspešný, pretože je na čele NRSR“. Je fakt úspech stať sa predsedom NRSR? Aj vtedy, keď sa všetci z neho smejú, nazývajú ho plagiátorom, k čomu sa v televíznom zázname vyjadril, že „no a čo, dali mi štyri knihy – tak som ich spojil v práci“… nevedela som, že „knihy sa spájajú v práci o titul JUDr.“ A tiež som nevedela, že získať titul JUDr. je jednoduchšie ako získať titul Mgr. po ukončení VŠ štúdia. Najkrajší je záver, že podľa Andyho demokracia je síce pekná, ale je potrebný akýsi diktát, pevná ruka (DANKOVA) … takže tak…

Na záver:

Matovič Igor a poctivo zarobený milión.

Anton Železník, vraj psychicky narušený telefonujúci a esemeskujúci hrdina.

Robert Fico, večne živý, veľmi šikovný a stále pri sile.

Marian Kočner, momentálne zloduch, z jeho mailu, odoslaného 26.2.2018:

Jana je mi ľúto, smrť si nikto nezaslúži. Nech mu je zem ľahká…“

A vašou úlohou je – vyznať sa v tomto starogréckom – novo slovenskom labyrinte.

Pozn.: MYSLITE, Cogito, ergo sum…

llw

Share


O autorovi

admin

adminIné články0 Komentárov

Bez komentára/ov!

Momentálne neexistujú žiadne komentáre, chcete ich pridať?

Napíšte komentár

Komentovať môžu iba registrovaní používatelia.

Dnes je:

Pozitívne rádio

Live vysielanie

Odoberaj novinky z Regionovín

MEDZINÁRODNÉ DNI

UDALOSTI

  • 1163 – Štefan III. bol zosadený z uhorského trónu
  • 1815 – skončil sa Viedenský kongres o usporiadaní Európy
  • 1946 – Edvard Beneš bol jednomyseľne zvolený za prezidenta ČSR
  • 1958 – bolo založené ruské mesto Amursk
  • 1961 – Kuvajt vyhlásil nezávislosť od Spojeného kráľovstva
  • 1963 – po troch dňoch v kozme sa na Zem vrátila prvá kozmonautka Valentina Tereškovová
  • 1976 – sonda Viking 1 vstúpila na obežnú dráhu okolo planéty Mars
  • 1978 – vyšiel prvý komiks o kocúrovi Garfieldovi
  • 2016 – sa začal Všepravoslávny snem na Kréte

KALENDÁR

jún 2021
Po Ut St Št Pi So Ne
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  

Partner

Zdravie a krása