Regionoviny
Bendig Star – zaspievaj si aj ty s Jánom Bendigom

 AKTUALITY
Bendig Star – zaspievaj si aj ty s Jánom Bendigom
24 februára
15:41 2021

Videoportál YouTube už pozná, hádam, každý z nás. Aj naša redakcia na ňom dokáže tráviť hodiny času. Od Novembra minulého roka môžeme na YouTube sledovať hudobno-zábavnú súťaž Bendig Star.

Ján Bendig

Tvorcom súťaže je, nie málo známy, Ján Bendig, ktorý sa od účasti v Super Star vyšplhal na poprdené miesta v rebríčkoch popularity. Dnes ho môžeme registrovať nie len ako speváka, ale aj ako amatérskeho herca a najnovšie, ako porotcu súťaže.

Bendig Star a hudobný klip Khanery

Bendig Star vznikla, v podstate na popud samotných fanúšikov Jána Bendiga. Tí, od Jána Bendiga nie len, že žiadali hodnotenie vlastných speváckych talentov, ale snom mnohých z nich bola účasť na jeho hudobných klipoch. Už v nedávnej minulosti tak splnil sen Karin, s ktoru natočil Ján Bendig a Monika Bagárová hudobný klip Khangery. (pozn. redakcie khangeri)

Song s Jánom Bendigom

Všetkým uchádzačom o účasť v tejto súťaži bola daná absolútna sloboda v prezentovaní svojich speváckych talentov. Ján Bendig sa rozhodol uchádzačov neobmedzovať vekom, pohlavím ani národnosťou. Žiadal len jedno jediné, aby uchádzači zo seba vydali maximum a musíme si priznať, že ako motiváciu zvolil Ján Bendig skutočne silný cieľ – možnosť natočiť song spoločne s ním.

Sme presvedčení o tom, že je to úžasná možnosť pre neobjavené talenty, ktoré môžu práve týmto spôsobom odštartovať svoju hudobnú kariéru. Výber do tejto súťaže je už dnes síce ukončený, ale spoločne s nami môžete sledovať jej vyvrcholenie.

Autor: Mário Révész ; Foto: Youtube.comO autorovi

Mário Révész

Mário Révész

Moja obľúbená veta začína slovami: "vedeli ste, že...?" V podstate, to som celý ja. Patrím medzi ľudí, ktorých zaujíma z každého rožku-trošku. Z toho dôvodu aj moje články hovoria o vede, zdraví, náboženstve, politike, hudbe, sociálnych veciach atď. V regionovinách som sa rozhodol publikovať svoje názory práve preto, lebo tu môžem byť skutočne slobodný. Nie je potrebné byť niekým, kým nie som. Môžem písať vlastným štýlom a o čom chcem a kedy chcem. Som absolventom Prvého slovenského literárneho gymnázia v Revúcej a absolventom Univerzity Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach. Pochádzam z juhu stredného Slovenska, a však už nejaký čas žijem v našom hlavnom meste, kde som sa aj dostal do tímu redakcie regionoviny.sk Zaraďujem samého seba medzi mladú generáciu rómov so slovenskou národnosťou, ktorí dokážu šíriť medzi ostatných vzdelanosť, spolupatričnosť a pohodu.Iné články0 Komentárov

Bez komentára/ov!

Momentálne neexistujú žiadne komentáre, chcete ich pridať?

Napíšte komentár

Komentovať môžu iba registrovaní používatelia.

Pozitívne rádio

Live vysielanie

Dnes je:

Odoberaj novinky z Regionovín

KALENDÁR

september 2021
Po Ut St Št Pi So Ne
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  

Partner

Zdravie a krása